Kępa Marzeń 2014 © All Rights Reserved

 

 

BLOG

Wisienka na torcie

16-10-2016

Witajcie cieplutko !!! 

Przez kilka tygodni września jesień nas rozpieszczała. Słońce,  pogoda, po prostu złota polska jesień, miód malina :) . Przy tej okazji grzechem byłoby nie uchwycić tych pieknych chwil w obiektywie. Ale pewnie zastanawiacie się co z tą wisienką i tortem ;) w tytule. Żeby się tego dowiedzieć musicie przeczytać cały post, więc zapraszam wszystkich ciekawskich !!!

Jaśnie Pani - Biała Witrynka

11-09-2016

Witajcie Kochani po wakacjach !!! 

To był bardzo piękny i intensywny czas. Dużo się u Nas działo i o prawie wszystkim donosiliśmy Wam na facebooku, a mało pokazywaliśmy na blogu, więc czas na  posty z tego letniego okresu. 
Na początek chciałabym Wam przedstawić naszą nową lokatorkę - Jaśnie Panią Białą Witrynkę, która zamieszkała w jadalni.  

Kurs Snycerstwa - Garbatka Letnisko 2016

12-07-2016

Witajcie Kochani !!! 

Z wielką przyjemnością chciałbym Wam zaprezentować relację z kursu snycerskiego, pod tytułem "Twórcze Lato w Garbatce - Letnisku 2016". To że miałem okazję go odbyć - to za mało powiedziane, ja miałem okazję go przeżyć :) Była to przygoda pod batutą (a raczej dłutem:) Snycerstwa Mistrza Cechowego - wspaniałego i wyjątkowego człowieka Mirosława Dziedzickiego...zapraszam serdecznie :)

Przysiadł ptaszek na wieszaku...

13-06-2016

Witajcie Nasi Mili !!! 

Wiosna tak pędzi, wszystko się wokół zmienia, za chwile już lato. Sami nie wiemy kiedy upłynęły nam te dni. Dużo się u nas dzieje i stąd troszkę milczeliśmy na blogu, ale mamy nadzieje, że dzisiejszy projekt na tyle Wam się spodoba, że nam to jednak wybaczycie :) 

A miało być tak pięknie ...

19-05-2016

Witajcie Kochani !!! 

A miało być tak pięknie, majowe słoneczko, rodzinki, dzieciaki, plener i zabawy ... No właśnie miało, bo pogoda zgotowała Nam psikusa i nasze plany niestety nie wyszły. Ale zajrzyjcie i zobaczcie co dla Was na ten dzień przygotowaliśmy ...

Majówka na Kępie

25-04-2016

Witajcie Kochani !!! 

Nadchodzi piękny maj, a jak maj to czas majówek, pikników i zabaw w plenerze. Kępa Marzeń po raz drugi będzie współorganizatorem  świetnego wydarzenia - Majówki na Kępie - w najbliższą sobotę 30.04.2016. 

Page 1 of 7