WŁASNY OBRAZ

Komentarze:DISQUS_COMMENTS

WŁASNY OBRAZ

 

Gdy pogoda za oknem nie skłania do spacerów, lubię zagladać do Naszych wakacyjnych fotek, by poczuć tamtem klimat :). Czasy mamy takie, że większość  zdjęć jest robiona aparatami cyfrowymi, a zdjęcia pozostają w formie elektronicznej na dyskach komputerów. A zdjęcia, jak książki, kochają papier i najlepiej prezentują się wydrukowane. My osobiście bardzo lubimy Nasze fotki w ramkach, powieszone na ścianach Naszego domu, ale pewnie są i tacy, którzy nie lubią tak ozdabiać ścian. Być może wolicie obrazy...

Jest sposób na to by je mieć, nie koniecznie potrzebny nam do tego talent malarski :), wystarczy popularny program graficzny :), który pomoże stworzyć z Waszego ulubionego zdjęcia, np. akwarelę. Ponieważ nie jestem ekspertem IT, to podaję link do tutoriala jak to zrobić - link tutaj.

Ja do "przeróbki" wybrałam zdjęcie zrobione podczas Naszych wakacji w Chorwacji, a dokładnie w Parku Narodowym Plitvickie Jeziora. Piękna turkusowa woda, wodospady i soczysta zieleń, naprawdę polecam :).

Wybrałam to konkretne zdjęcie, ponieważ zależało mi na połączeniu kilku kolorów: turkusu, oliwkowego i kremowego,  aby pasowały do wystroju pokoju.

Zdjęcie przed ....

 

 

Efekt po...

 

 

 Gotowe zdjęcie wydrukowaliśmy w formacie 50x70 i oprawiliśmy w ramkę z Ikea - VIRSERUM.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontynuując temat ozdób na ścianę, pochwalę się Naszym najnowszym nabytkiem z Allegro, wydrukiem starej mapy świata na desce. Niestety nie Naszego autorstwa :( ale może komuś się spodoba.

 

Prezentuje się całkiem stylowo w Naszym "podróżniczym" kąciku, wraz z pamiątkami z Naszych wycieczek....

Zachęcamy do Własnych eksperymentów. Jest niezliczona ilość graficznych programów, a ogranicza Nas jedynie własna wyobraźnia...

 

 

blog comments powered by Disqus

Więcej w tej kategorii:

« GWIAZDO-ZBIÓR

Prawa autorskie

Wszystkie treści, zdjęcia i filmy umieszczone w naszym serwisie, objęte są prawami autorskimi. Rozpowszechnianie, powielanie i wykorzystywanie materiałów zawartych w Naszym serwisie jest zabronione i łamie przepisy prawa, zgodne z Ustawą o Ochronie Praw Autorskich i Prawach Pokrewnych!