POSTANOWIENIE NOWOROCZNE

Komentarze:DISQUS_COMMENTS

POSTANOWIENIE NOWOROCZNE

Każdy z Nas a przynajmniej większość wraz z końcem roku robi swojego rodzaju podsumowania a także postanowienia noworoczne. Nas także to nie ominęło, z tą zasadniczą różnicą, że udało Nam się to postawienie zrealizować, z czego jesteśmy obydwoje bardzo zadowolenii. Powstanie tego bloga było Naszym małym marzeniem, a aby w pełni żyć warto dążyć do relizacji marzeń, również tych małych...

       Każdy z Nas, a przynajmniej większość wraz z końcem roku robi swojego rodzaju podsumowania oraz postanowienia noworoczne. Nas także to nie ominęło, z tą zasadniczą różnicą, że udało Nam się to postawienie zrealizować, z czego jesteśmy obydwoje bardzo zadowolenii. Powstanie tego bloga było Naszym małym marzeniem, a aby w pełni żyć warto dążyć do relizacji marzeń, również tych małych.
       Od kilku miesięcy intensywnie myśleliśmy o pojawnienu się w świecie blogowym. Miesiące mijały a ilosć prac w domu i ogrodzie powodowała, że Nasze plany przesuwały się w bliżej nieokreśloną przyszłość, a Nas zastała zima. Ale jak powszechnie wiadomo, zimą na wsi „roboty” mniej i czas spędza się przed kominkiem, a w wersji współczesnej także przed komputerem:) Wymówek już nie było, okoliczności sprzyjały, więc zabraliśmy się do roboty. Miesiące przygotowań, zbierania matriału, dyskusji, tych trudnych także, zaowocowały stroną, którą teraz oglądacie.
      Cześć z Was zapyta po co pokazywać i opisywać kawałek swojego życia, a my odpowiadamy, ponieważ jest wśród Was wielu, którzy są takimi "ryzykantami" jak My, porywając się na życie na wsi, poza miastem, nie mając wcześniej o tym zielonego pojęcia.
    
Bądzcie zatem z Nami, ogladajcie, komentujcie, dzielcie się Waszym zdaniem. Niech ten blog będzie zachętą do podjęcia takich decyzji jak Nasza. Zachętą do życia z pasją, czerpania z codziennych radości, po prostu życia bliżej natury!:-)

Do zobaczenia już wkrótce!!!

 

       Zima na wsi też jest piękna...chociaż odśnieżanie...tym bardziej uważamy że warto, bo przynajmniej nie spędzi człowiek całej zimy na kanapie:):):)

 

zimakepamarzenblizejnatury (2)

 

zimakepamarzenblizejnatury (1)

 

zimakepamarzenblizejnatury (3)

 

zimakepamarzenblizejnatury (4)

 

zimakepamarzenblizejnatury (5)

 

zimakepamarzenblizejnatury (6)

 

blog comments powered by Disqus

Prawa autorskie

Wszystkie treści, zdjęcia i filmy umieszczone w naszym serwisie, objęte są prawami autorskimi. Rozpowszechnianie, powielanie i wykorzystywanie materiałów zawartych w Naszym serwisie jest zabronione i łamie przepisy prawa, zgodne z Ustawą o Ochronie Praw Autorskich i Prawach Pokrewnych!