Artykuły filtrowane wg daty: październik 2015 - KepaMarzen.pl

MORZA SZUM METAMORFOZA ŁAZIENKI

Lato już definitywnie się z nami pożegnało :( , nadszedł czas ciepłej herbatki, kocyka, ognia w kominku i wspomnień wakacyjnych chwil. Każdy ma swój sposób na zatrzymanie tych miłych letnich momentów.  My postanowiliśmy zamknąć je w łazience, na piętrze naszego domu. Czy nam się to udało i słychać tam morza szum, oceńcie sami ...

  • Dział: METAMORFOZY

JESIENNY PIKNIK RODZINNY NA KĘPIE - FOTORELACJA

Jesień bywa bardzo zmienna, ale potrafi być piękna, złota i radosna. Taka właśnie była w zeszły weekend na Kępie. Pogoda była iście wakacyjna, a nam dopisywały wspaniałe humory, ponieważ jak już wiecie byliśmy współorganizatorami Jesiennego Pikniku Rodzinnego. Dla wszystkich, którzy bawili się razem z nami oraz tych, którzy nie mogli do nas dołaczyć tego dnia, przygotowaliśli krótką fotorelację. Zapraszamy !!!

  • Dział: WYDARZENIA
Subskrybuj to źródło RSS

Prawa autorskie

Wszystkie treści, zdjęcia i filmy umieszczone w naszym serwisie, objęte są prawami autorskimi. Rozpowszechnianie, powielanie i wykorzystywanie materiałów zawartych w Naszym serwisie jest zabronione i łamie przepisy prawa, zgodne z Ustawą o Ochronie Praw Autorskich i Prawach Pokrewnych!