JESIENNY PIKNIK RODZINNY NA KĘPIE - FOTORELACJA

Komentarze:DISQUS_COMMENTS

JESIENNY PIKNIK RODZINNY NA KĘPIE - FOTORELACJA


Jesień bywa bardzo zmienna, ale potrafi być piękna, złota i radosna. Taka właśnie była w zeszły weekend na Kępie Niemojewskiej. Pogoda była iście wakacyjna, a nam dopisywały wspaniałe humory, ponieważ jak już wiecie byliśmy współorganizatorami Jesiennego Pikniku Rodzinnego. Dla wszystkich, którzy bawili się razem z nami oraz tych, którzy nie mogli do nas dołaczyć tego dnia, przygotowaliśli krótką fotorelację . Zapraszamy !!!

Na Piknik przygotowaliśmy szereg atrakcji dla dzieci oraz dorosłych. Chcieliśmy zarówno pokazać nasze pasje, "twórczość" i owoce naszej pracy jak i zapewnić trochę zabawy i integracji. Myślimy, że udało nam się to wszystko połączyć w rodzinne, kolorowe popołudnie na wsi.

Oczywiście dziękujemy Agnieszce z Przystanku Kępa, za tą inicjatywę i z motywowanie nas do "wyjścia do ludzi " :) ... i kotów :)

5

 

 

 

Na zaprezentowanie swoich wyrobów, zdecydowała się także moja siostra Ewelina, która zajmuję się ręcznym wyrobem naturalnych mydeł i świec. Pewnie stali czytelnicy wiedzą, że byłyśmy razem na warsztatach mydlaskich na początku roku. Wszystkie panie lgnęły do tych natulanych kosmetyków jak pszczółki do kwiatów :) Serdecznie je polecamy, bo sami ich używamy.

 

 

Dzieciaki świetnie się bawiły przy malowaniu figurek zwierząt, wyciętych ze sklejki, które przygotował Przemek...  

 

 

 

Potem przyszedł czas na jedzenie jabłuszka :) .... bez użycia rąk. Walka była zawzięta i nie zawsze uczciwa :) Nagrodą główną w tym konkursie był kosz pełen jesiennych owoców, a nagrodami pocieszenia były deski do krojenia -  gruszka i jabłuszko - oczywiście wycięte przez  Przemka. 

 

 

Na zakończenie imprezy odbyły się konkursy pod znakiem podkowy :) Ania ze stani Balao ufundowała wspaniałe nagrody - karnety na naukę jazy konnej i przejażdzkę bryczką po lesie. 

 

 

Konkurs rzucania podkową w kategorii juniorów ... 

 

 

... oraz seniorów :) 

 

 

Zabawa trwała do samego wieczora i trudno stwierdzić, kto bawił się lepiej, rodzice czy dzieci. 

Zdjęcie pamiątkowe winnych tego zamieszania :)

 

 

Bardzo dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę oraz miłe i motywujące słowa, którymi się z nami dzielili. To był wspaniały dzień i w przyszłym sezonie możecie być pewni, że będziemy współorganizować częściej podobne imprezy !!!

Do zobaczenia :) 

 

blog comments powered by Disqus

Prawa autorskie

Wszystkie treści, zdjęcia i filmy umieszczone w naszym serwisie, objęte są prawami autorskimi. Rozpowszechnianie, powielanie i wykorzystywanie materiałów zawartych w Naszym serwisie jest zabronione i łamie przepisy prawa, zgodne z Ustawą o Ochronie Praw Autorskich i Prawach Pokrewnych!