AMERICAN LOVE

Komentarze:DISQUS_COMMENTS

AMERICAN LOVE

 

Miłość jest wspaniałą siłą napędową, dodaje skrzydeł, pcha nas do wyjątkowych czynów.  Miłość do drugiej osoby oczywiście ale i pasja do tworzenia. Dziś pokażemy Wam projekt który powstał z połączenia tych dwóch :)

   

Często w życiu się tak składa, że na swojej drodze spotykamy właściwych ludzi we właściwym czasie i dzięki nim realizujemy się w nowych obszarach lub możemy rozwijać swoje pasje i dzielić się nimi z innymi.

 

Dziś chcemy się z Wami podzielić ostatnio zrealizowanym projektem, który nazwaliśmy „American Love”. Dlaczego pytacie?

A to bardzo proste :)

 

Nasza dobra koleżanka poprosiła nas o wykonanie drewniany imion dla swojej koleżki i jej narzeczonego na zbliżający  się ślub. Państwo Młodzi to Amerykanie, więc zapadła decyzja, że motywem przewodnim będą barwy narodowe USA. Wszyscy wiemy, że Amerykanie kochają swoją flagę i lubią ją eksponować.  Jak dla mnie pomysł idealny ponieważ, jak pewnie pamiętacie jestem miłośniczką stylu american farmhouse, więc postanowiłam wykorzystać cechy tego stylu w ozdabianiu literek.

Po wycięciu i pomalowaniu imion w barwy flagi amerykańskiej nastąpił etap postarzania, bo typowe dla stylu american farmhaouse jest wykorzystywanie w dekorowaniu wnętrz przedmiotów i mebli nadgryzionych zębem czasu. Z widocznymi śladami użytkowania,  ale za to z duszą i historią. I tak powstała wyjątkowa dekoracja  specjalnie dla Jenny i Johnego, która poleci do Pensylwani.

 

 

american farmhouse style stylizacja

 

 

 

american farmhouse style dekoracje

 

 

 

american farmhouse style letters

 

 

american farmhouse style stół

 

 

literki na ślub 1

 

 

american farmhouse style dekoracje 2

 

 american farmhouse style dekoracje 3

 

 

Prezent dla amerykańskich zakochanych, z najlepszymi życzeniami od polskich przyjaciół. Z motywem flagi USA, ale
z polskiego drewna. Wykonany ręcznie przez miłośników stylu american farmhouse – po prostu American Love 
J

 

 

american farmhouse style dekoracje 4

 

 

Ponieważ ślub to wyjątkowa okazja,  więc i opakowanie musiało być specjalne. Kartonowe pudełeczko z motywem deseczek, wypełnione wiórami, które dodają pięknego drzewnego zapachu i sielskiego wyglądu.

 

imiona pary młodej z drewna prezent 1

 

 

imiona pary młodej z drewna prezent

 

oryginalny ślubny prezent

 

 

Mam nadzieję, że dostaniemy zdjęcie od Jenny i Johnego jak ich imiona stoją w ich domu :).

Jak Wam się podoba taki prezent ? Dostaliście może na swoim ślubie jakiś oryginalny prezent ?

 

Do zobaczenia Kochani!!! 

 

A.

 

Prawa autorskie

Wszystkie treści, zdjęcia i filmy umieszczone w naszym serwisie, objęte są prawami autorskimi. Rozpowszechnianie, powielanie i wykorzystywanie materiałów zawartych w Naszym serwisie jest zabronione i łamie przepisy prawa, zgodne z Ustawą o Ochronie Praw Autorskich i Prawach Pokrewnych!